Ankara mutfağının simgesi yaprak döneri, et kalitesinden ödün verilmeden Özler Döner'de hizmetinize sunulmaktadır.

ÖZLER DÖNER 1987 yılında Cemalettin ERCAN önderliğinde kurulmuş olup, 35 yılı aşkın dönercilik tecrübesini günümüze kadar kalitesinden ödün vermeden gerekli olan her türlü hijyen şatlarına uygun, Sağlık Bakanlığı onaylı belgeleriyle değerli müşterilerine damak tadını sunmaktadır.

LEZZET DÜNYASI, 2008 yılında ANTARES AVM, 2009 yılında SIHHIYE, 2011 yılında YENİMAHALLE, 2012 yılında ATLANTİS AVM ile şubeleşme ağına devam etmiştir.

ÖZLER DÖNER sürekli taze ürün ve hızlı servis prensibi ile müşterilerinden olumlu tepkiler alarak, bu sektörde en güvenilir marka olmayı kısa zamanda başarmış ve bu başarıyı günümüze ve geleceğe taşımayı kendisine prensip haline getirmiştir. TÜRK TIME dergisinin DÜNYANIN EN İYİ DÖNERCİSİ olarak tespit ettiği ÖZLER DÖNER, bu ödülden aldığı gurur ve haz ile çıtasını hep ileriye taşıyarak aldığı ödülün hakkını başarısı ile bir kez daha tescillemiştir. Ayrıca Ankara'da SERVİS DÖNER sunumunu hayata geçiren "ilk firma" unvanını bize ait olmasından dolayı, geçmişten geleceğe bırakmış olduğumuz güzel bir miras olarak nitelendirip, bunun haklı gururunu her zaman yaşamaktayız.

Her biri usta şeflerin ellerinde hazırlanmış ve özemle siz değerli konuklarımıza sunulan tatları denerken, sımsıcak ve mütevazi bir mekanında tadını çıkaracaksınız. Yemek kalitesi ile olduğu kadar, mimari konsepti ile de dikkat çeken ÖZLER DÖNER, büyük lezzetlere ev sahipliği yaparken, konuklarını her zaman güler yüzlü hizmet anlayışı ile karşılayarak, ister perakende ister toplu organizasyonlarınızda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten ONUR duyacaktır.

Kalitesi, lezzeti ve hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetine odaklana, marka hakları korunan, kalite belgelerinin ve tercih edilmesinin sorumluluğunu taşıyan, tecrübesiyle beslenen, anak gelişme ve yenileşmeye açık, enfes tatları daha fazla konukla paylaşmayı ve yeni nesillere aktarmayı hedefleyen, işletme anlayışını sürdürmek.
- Dönerde marka olma başarımızı ulusal ve uluslar arası düzeyde zirvede tutmak.

- Vazgeçilmez lezzetimizi, damaklarda alışkanlık haline getirmeye devam etmek.

- Alanında öncü kalite ve hizmet standartlarımızla örnek işletme anlayışımızı daha ulaşabilir kılmak.