Hakkımızda

1987 yılında Ankara’da hizmete açılan Özler Döner, hızlı ve kaliteli servis anlayışı, gülen yüzü, eşsiz lezzeti ile Ankara’nın markası olmayı başarmıştır.

Özler Döner vazgeçilmez tatların yanı sıra sağlık bilgisi ve kalitenin de adresi olmuştur. İşletme sahipleri ve çalışanlarıyla sürekli yenilenme ve gelişme anlayışına sahip Özler Döner nezih ortamıyla konuklarının yemeği keyfe dönüştürmelerine olanak sağlar. Özler Döner, müşteri odaklı felsefesiyle; İlgi, saygı ve sevginin buluşma noktasıdır.

Özler Döner kalite belgelerinin getirdiği sorumluluğun farkında ve kalite belgelerinin haklı gururunu yaşamaktadır.

Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, markalaşmayı başarmış ve ileriye dönük önemli projeleri hayata geçirmiş olan Özler Döner, geçen zaman içinde hem geleneksel lezzetini ve kalitesini korumuş,hem de kurumsal gelişimini tamamlayarak ve teknolojik gelişmelerini takip ederek Ankara’nın en leziz işletmesi arasında yerini sağlamlaştırmıştır.

Özler Döner, atılımcı ve çağdaş yapısı sayesinde büyümeye devam edeceği ve yeni nesillere modern hizmet anlayışı ile muhteşem lezzetler sunmaya devam edeceği aşikardır.