İçeriğe Atla Menüye Atla
 

HAKKIMIZDA

1987'DEN BERİ

"1987 yılında Ankara’da hizmete açılan Özler Döner; hızlı ve kaliteli servis anlayışı, değişmeyen lezzeti ve sektörün nabzını tutan stratejileri ile Ankara’nın sevilen markası olmayı başarmıştır."

Özler Döner, vazgeçilmez tatlarının yanı sıra insan sağlığına verdiği önemle de kısa sürede kalitenin adresi olmuştur.

Tecrübeli işletme sahipleri ve özverili çalışanlarıyla sürekli yenilenmeye ve gelişmeye açık olan Özler Döner, nezih ortamıyla da konuklarının yemek yeme sürecini keyfe dönüştürmelerine olanak sağlıyor. Müşteri memnuniyeti odaklı felsefesi ile almaya hak kazandığı kalite belgelerinin sorumluluğunu taşıyan işletmemiz; ilgi, saygı ve sevginin buluşma noktası oluyor.

Kısa zamanda markalaşmayı başararak ileriye dönük tüm plan ve projelerini hayata geçirmiş olan Özler Döner; atılımcı ve çağdaş yapısı sayesinde büyümeye devam ediyor, modern hizmet anlayışı ile çok sevilen ödüllü lezzetlerini yeni nesillere aktarmaya özen gösteriyor. 

MİSYONUMUZ

Yüksek kalite ve özenli hizmet anlayışı ile daima müşteri memnuniyetine öncelik veriyor, köklü tecrübemizden güç alarak yenilenmeye ve gelişmeye açık bir bakış açısıyla ilerliyoruz. Marka imajını koruyarak, geleneksel lezzetimizi nesilden nesile aktarıyor; büyümeye önem veren işletme anlayışımızı kararlılıkla sürdürüyoruz.

VİZYONUMUZ

Döner yapımında güvenilir marka olma başarımızı, ulusal ve uluslararası düzeyde zirveye taşımak. Tescilli lezzetimizi daha geniş kitlelere yayarak beslenme alışkanlıklarının bir parçası olmak. Alanında öncü hizmet standartlarımızla örnek işletme anlayışımızı daha ulaşabilir kılmak.

İLETİŞİM